Zondag 15 april vond onze Voorjaarswandeling plaats in het prachtig, afwisselend en waterrijk recreatiegebied Bussloo.

Zo’n 50 mensen hadden zich aangemeld; een hele mooie opkomst.

En het zonnetje liet zich gedurende de dag steeds meer en meer zien.

 

 

 

 

 

De zwarte dwergen, zwarte riesen en peper en zout middenslagen waren goed vertegenwoordigd. De zwarte middenslagen, dwergen zwart/zilver en peper en zout iets minder en omdat er ook één witte dwerg en één peper en zout ries meewandelden, waren alle variëteiten weer eens te bewonderen.

Sana-Vesta / Henne Kronch had spontaan aangeboden om niet alleen onze KCM maar ook deze wandeling te sponsoren. Daarom was er voor elke schnauzer een goodiebag vol met lekkernijen bereid met verse zalm. Dat is smullen voor onze schnauzers!

Het was weer een hele leuke en gezellige dag! Iedereen ontzettend bedankt voor zijn/haar aanwezigheid.

Sana Vesta / Henne Kronch ook heel erg bedankt voor de gulle sponsoring.

En deze locatie is zeker voor herhaling vatbaar.


Voor meer foto’s van deze dag,
klik op de Schnauzer fotograaf hiernaast.

 

Het bestuur en de Activiteitencommissie !Voorjaarswandeling 2019 Renesse
Voorjaarswandeling 2017 Renesse
Voorjaarswandeling 2016 Bussloo

Please follow and like us:
error