De deelnemers aan onze trimworkshop zaterdag 7 juli jl. moesten vroeg uit de veren. Vanaf 9 uur werd ook deze dag zoals gebruikelijk begonnen met koffie/thee en appeltaart. Rond 10 uur werden de schnauzers op de trimtafels gezet en kon men beginnen, onder leiding van de zeer ervaren en deskundige trimmers Carin van Vilsteren en Jan & Mien Nouwen. Ook onze secretaris weet erg veel van de schnauzervacht en de verzorging daarvan. Hij “ontfermde” zich over een ries en een zwarte middenslag.

                                                                              

Het is nu eenmaal zo dat de vacht van de schnauzer goed verzorgd moet worden en mits dat gebeurt, kunnen ook mensen die allergisch zijn prima een schnauzer als huisdier nemen. Maar nogmaals, aan de vacht moet wel de nodige aandacht worden besteed. Tijdens de trimworkshop leert u de basisbeginselen en natuurlijk ook allerlei handigheidjes.

         

          

Voor meer informatie en inlichtingen over een trimworkshop kunt u terecht bij onze secretaris Rene Molenkamp : secretaris@schnauzervereniging.nl

 

 

 

 

 

Please follow and like us:
error