De weergoden die ons tijdens onze Najaarswandeling op 1 oktober 2016 in Hilversum niet zo gunstig gezind waren hebben het afgelopen zondag 2 april ruimschoots goed gemaakt. Het was een zonovergoten dag! Er waren in totaal 35 deelnemers, voor deze locatie een prima opkomst! Zij hebben kunnen genieten van de koffie met appeltaart op het zonnig terras van PCR Zeerust. Tijdens de pittige wandeling van circa 2,5 uur die onze voorzitter had uitgestippeld moest hij ook nog in actie komen.

             

 

 

 

 

 

Sjonnie, een dwergschnauzer zwart/zilver was in zijn enthousiasme het water in gerend en bleef toen stokstijf staan; wilde niet meer voor- of achteruit. Een echte schnauzer dus. Dankzij het kordaat optreden van onze voorzitter kon hij gelukkig weer snel verenigd worden met zijn baasjes. Die konden samen met de overige wandelaars genieten van het welverdiende drankje na afloop, wederom bij PCR Zeerust op het terras. Dankzij Fish4Dogs konden we elke deelnemer verrassen met een goodybag, gevuld met allerlei lekkernijen voor onze schnauzers. Een paar mensen die op het terras zaten en geen lid van onze vereniging waren keken belangstellend toe. Omdat we er een paar over hadden, hebben we hen ook een goodybag gegeven. O, zeiden sommigen, Fish4Dogs, dat kennen we wel, dat vinden onze honden heerlijk! En ze hadden gelijk want ook ons Femke heeft ervan gesmuld!

De impressiefoto’s, gemaakt  door onze huisfotograaf, geven de sfeer heel goed weer en zeggen meer dan woorden

Voor meer foto’s van deze geweldige dag,
klikt u op de Schnauzer fotograaf hiernaast.

 

En Fish4Dogs hartelijk dank voor de royale sponsoring!Voorjaarswandeling 2019 Renesse
Voorjaarswandeling 2017 Renesse
Voorjaarswandeling 2016 Bussloo

 

 

Please follow and like us:
error